• Promocje
  • Nowe produkty
  • Bestsellery
  • Wysylka
  • O nas
  • Regulamin
  • Kontakt

Kategorie

Producenci

Nasza siedziba

Sugarcraft

 

Zacznijmy od definicji i przetłumaczenia tego słowa:

Sugar: znaczy tyle co cukier lecz tutaj półproduktem jest lukier plastyczny

Craft: to z angielskiego rzemiosło, rękodzieło

 

W połączeniu tych dwóch słów otrzymujemy nazwę nurtu w dekorowaniu tortów polegającym na ręcznym tworzeniu dekoracji z cukru a dokładniej masy cukrowej lub marcepanowej. Można powiedzieć że jest to pewna dziedzina sztuki gdyż do tworzenia dekoracji w tzw. stylu angielskim potrzebujemy bardzo podobnych narzędzi jakie stosują malarze i plastycy.

 

Głównym narzędziem pracy przy dekorowaniu masą cukrową jest wyobraźnia twórcy gdyż tak naprawdę każdą dekorację można wykonać tylko przy użyciu rąk :).

Tak to by się zgadzało, ale dlaczego nie ułatwić sobie pracy a co za tym idzie wykonać dekorację bardziej perfekcyjnie ?? Gdy potrzeba zrobić więcej niż jedną aplikację potrzebujemy czasu, którego teraz tak bardzo nam brakuje ??

 

Dlatego Jesteście tutaj i czytacie ten tekst. Nasza firma wychodząc na przeciw zapotrzebowaniu Polskiego rynku na produkty do stylu angielskiego stworzyła ten sklep aby ułatwić poszukiwanie potrzebnych narzędzi i dodatków. Znajdziecie tutaj prawie wszystko co ułatwi pracę i co jest niezbędne cukiernikowi amatorowi czy też profesjonaliście. Napisaliśmy "prawie" z tego też względu że z miesiąca na miesiąc zwiększamy asortyment o kolejne produkty tak aby każdy z Was mógł wybrać coś dla siebie.

 

Mamy tutaj barwniki, lukier plastyczny co jest podstawowym surowcem przy pracy metodą sugarcraftingu. Możesz też wybierać w ogromnej ilości narzędzi takich jak: wykrawacze, wycinarki, patchworki, maty, formy silikonowe, ale też gotowe dekoracje i dodatki.

 

Wszystko to pozwoli Wam na wyposażenie swojego zaplecza pracy jak domowego czy firmowego. Oferujemy produkty wysokiej jakości i nie zajmujemy się importem produktów z chin. Dlatego gwarantujemy produkty wysokiej jakości zapewniające Tobie komfort pracy i pewność że posłużą przez długi czas.

 

Po prostu zapraszamy Was do zapoznania się z naszą ofertą nawigacja po sklepie jest na tyle prosta że nie powinna sprawić problemów, a może spowodować że zostaniecie tutaj na dłuższy czas :)

 

Jeśli masz jakieś pytania odnośnie oferty i produktów zapraszamy do kontaktu pod adresem e-mail

sklep@cafe-chocolate.pl

Służymy pomocą i poradą w kwestii produktów.

 

Pozdrawiam

Zespół Cafe Chocolate


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Wilton Wycinarki Lato
Wilton Wycinarki Lato
Zestaw wykrawaczy z motywem związanym z latem i...
Sugarflair Zestaw Barwników Metalicznych 6 x 60 ml
Sugarflair Zestaw Barwników Metalicznych 6 x 60 ml
Zestaw barwników metalicznych w płynie...
Patyczki drewniane do lodów 100 szt
Patyczki drewniane do lodów 100 szt
Drewniane patyczki do lodów wersji standardowej...
Patyczki drewniane do lodów mini 100 szt
Patyczki drewniane do lodów mini 100 szt
Drewniane patyczki do lodów wersji MINI 7 cm...
Wysylka/ Dostawa